Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelet érettségi, ha a volt...

Emelet érettségi, ha a volt iskolámon keresztül megyek?!

Figyelt kérdés

Ha a volt iskolámon keresztül jelentkezek emelet érettségire, (de ők nem tartanak),viszont intézik a papírokat, elküldenek mindent, majd őket illetve engem is értesítenek a vizsga helyszínéről..akkor ugyanez a helyzet az eredményekkel is?

Nem szeretném,ha esetleg rosszul sikerülne, megkapják, akkor inkább a kormányablakon keresztül jelentkezek.


2017. jan. 18. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskolád intéz mindent azzal az iskolával, aki a helyszínt biztosítja. Majd az a helyszín fogja értesíteni az iskoládat az eredményedről. Azt hiszem ezt bármelyik tanártól megkérdezhetted volna.
2017. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt iskola volt a kérdésben,azt hittem ebből egyértelmű, hogy már régen végeztem. Nyilván így tanárt sem tudtam megkérdezni, mert önállóan készültem fel.

Nem szükséges ilyen pökhendi stílusban válaszolni.


Mások válaszát továbbra is szívesen várom. Kormányablakon vagy a volt középiskolátokon keresztül jelentkeztetek?

2017. jan. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!