Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők! Hogy álltok?

Orvosira készülők! Hogy álltok?

Figyelt kérdés

Mennyit tanultok naponta?

Kémia számolások hogy mennek?

Melyik rész nektek a leghúzósabb?

köszi a válaszokat, megy a ZÖLD KÉZ :)



2017. jan. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly ilyenkor még éppcsak elkezdtem az elméletet komolyabban tanulni (mondjuk nyilván nem a nulláról). A kémia számításokat már októbertől kezdve gyakoroltam. Kb. minden este nyúztam az Ötösöm lesz... példatárat egy fél éven keresztül, igaz, az összes példát megcsináltam benne 670-ig.

Melyik volt a leghúzósabb? Nem is tudom. Igazából a felkészülés különböző szakaszaiban más és más, azt hiszem.

2017. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bioszból elég jól állok,mindjárt befejezzük a tananyagot és utána csak ismütlünk és gyakorlunk heti öt órában,plusz én indultam oktv-n(igaz nem jutottam tovább),de arra is már szépen átnéztem az anyagrészeket.

Kémiából már nem ilyen rózsás a helyzet. Szerverlen kémiából és szervesből is van még hátra anyagrész. Számolásokat eddig is csinálgattam,a téli szünettől viszont már eléggé nyomom a számolásokat:D Eddig még mentek,remélem ez után is fog. Bár nekem a 2.helyen a vegyészmérnöki áll :)

2017. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!