Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy közgazdasági suliba jó...

Egy közgazdasági suliba jó matekosoknak érdemes menni?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen közgazdasági suliba szeretnék menni de nem a matek az erőséggem és emiatt mondtak nekem hogy nem lenne érdemes nekem közgázba menni.
2017. jan. 18. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyitott vagy a fejlődésre, és hajlandó vagy rágyúrni a matekra, mindegy, hogy milyennek látod az alapképességeidet. Tény, hogy sok és erős lesz a matek, de az, hogy te nem érzed "jó matekosnak" magadat, még bármikor megváltozhat. :)
2017. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon fontos a matek, de ha vállalod hogy rágyúrsz a matekra, akkor bármi lehet. voltak olyan osztálytársaim akik 2-es matekkal, de elvégezték a közgazdasági sulit.
2017. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rohadtul szívni fogsz, ha nem vagy jó matekból.
2020. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!