Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell félni a középszintű...

Ronaldo99 kérdése:

Kell félni a középszintű angol érettségitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Angoltól félek a legjobban az érettségitől, nem is tudom hogy fogok átmenni, egyre jobban félek. Nehéz elérni a 25 pontot? Mit tegyek? Járjak külön tanárhoz?


2017. jan. 19. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, mit tudsz? Hányast kaptál tavaly év végén? És most hányas leszel?
2017. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából 3-ra állok, de csak azért mert a szódogákra szorgalmasan felkészültem. Dolgozatoknál is a nyelvtani részt nem is értem. 3-ra állok, de ha nem lenne szódolgozat, szerintem a 2-ért küzdenék. Nem tudok levelet írni, sem fogalmazást. Beszélni is nagyon nehezen beszélek, alap mondatokat tudok csak. :(
2017. jan. 19. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell félni. Mit csináltál négy évig? Magolj be 5 mondatot minden témakörhöz, és oldj meg korábbi érettségi feladatsorokat. Segítség (magántanár) nélkül nem fog menni.
2017. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha mostantól elkezdek járni angol tanárhoz heti 1 alkalommal, akkor ragadna rám májusig annyi hogy átmenjek?
2017. jan. 19. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a képességeidet. Ha csak lusta disznó voltál eddig, és most belehúzol, akkor igen. Ha viszont "be vagy oltva" idegen nyelvek ellen, akkor... Majd kiderül.
2017. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fura, mert olyan beállítottságú vagyok, hogy amit szeretek abból tudok remekelni, viszont amit utálok mint pl. az angol, az olyanoktól falra tudok mászni. Amúgy összesen 4,06os átlagom van, szóval nem vagyok rossz tanuló, de az angol valami katasztrófális. Inkább lustának mondanám magam angolból.
2017. jan. 19. 11:39
 7/7 anonim válasza:
Végül, hogy ment? Ugyan így vagyok most én is.
2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!