Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek eleget tanultam a...

Szerintetek eleget tanultam a felvetelire? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Megcsinaltam az osszes matekot csak egyet nem amit holnap reggel akartam meg egy magyart is meg a felveteli elott megcsinalni itthon mert akkor masodjara jobban megy az elozo napokbol tapasztalva, de ma csak 25-30pont kozott volt a matekom tegnap meg 35-40 kozott es nem tudom miert ment ma rosszabbul a magyar az ma 38-45 kozott volt tegnap meg mind 40 felett es ugy erzem hogy meg mindig nem tanultam eleget, ma miert mentek rosszabul a gyakorlofeladatlapok? Nagyon izgulok hogy holnap akkor hogy fog menni lehet hogy akkor holnap meg megrosszabbul?

2017. jan. 20. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már ne stresszelj, inkább pihenj.:) Holnap reggel felesleges gyakorolni, eddig is eleget csináltál.

Igaz én 5 éve írtam. Nagyon rossz lett,de azóta elvégeztem egy gimnáziumot és egyetemre járok.

2017. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is pont 5 éve felvételiztem, akkor még volt tehetséggondozó meg sima felvételi

mivel reál osztályba mentem tovább így sima magyart meg tehetséggondozó matekot írtam, és elég csapnivalók lettek , viszont én alig csináltam meg 1-et 2-őt

szerintem nekem is sokkal jobb lett volna ha többet csinálok,+ a magyar előtt én olyan ideges voltam, hogy semmit sem aludtam, valószínű ezért is lett olyan amilyen

de ígyis felvettek olyan középmezőnybe az adott tagozatra egy jó gimibe, és azóta én is elkezdtem az egyetemet(megjegyzem 490+ felvételi pontszámmal)

tehát a lényeg az, hogy 1. mostmár pihenj előtte, bőven eleget készültél, 2. próbálj meg nem idegeskedni, 3. messze nem ezen múlik az élet, ha nem is sikerülne jól akkor is még bármi lehet belőled később :)

2017. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!