Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kézírás fejlesztése? Hogyan

Kézírás fejlesztése? Hogyan

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de sajnos az írásom nem csak ronda, hanem körülbelül úgy néz ki, mint egy második osztályos gyereké.

Valahogy ezt lehet fejleszteni, hogy kicsit felnőttesebb legyen ?


2017. jan. 22. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem lett elegem az iskolában tanított kézírásomtól, elkezdtem nézegetni, hogyan írnak mások, milyen "betűtípusok" vannak, próbálgattam többféleképp írni a betűket. Ha megtetszett egy-egy betű adott írásmódja, próbálgattam, kényelmes-e leírni stb. Végül kialakult a rám jellemző kézírás.
2017. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Donald J. Trump ***** válasza:
78%
Ne eldobható golyóstollal írj - azzal soha nem is fog kialakulni szép íráskép. Ma már nagyon olcsón szerezhetőek be jó minőségű töltőtollak, de tűfilceket, ecsettolakat vagy kalligráf ecseteket is érdemes lehet kipróbálni a fejlődés céljából.
2017. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!