Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákot ki lehet rúgni a...

Diákot ki lehet rúgni a munkahelyről?

Figyelt kérdés
OKJn vagyok és úgy van a képzés, hogy 1 hét elmélet 1 hét gyakorlat. A gyakorlati helyen elég sok pénzt kapnak értünk állambácsitól elvileg, különféle dolgokra, emellett "ösztöndíjra is". Először is: Mennyi lehet ez az összeg 2 évre úgy körülbelül? (Szerelő szakmán vagyok, ruhát kapunk évente, fizetés 20ezerFt). Másodszor: Rossz tanulmányi átlag miatt a cég megteheti azt, hogy kirúg? Ha megteheti akkor mi lesz azzal a pénzzel amit állambácsi adott a cégnek? Előre is köszönöm :)

2017. jan. 24. 17:39
 1/2 anonim válasza:
Szerintem simán kirúg6nak, a pénzt ilyen esetekben nem kell "visszaadni" -lasd szimpla sulis kirúgás.
2017. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy értettem, hogy amit a cég kap értem, az nekik megmarad zsebbe, vagy vissza kell adniuk azt ami maradt még?
2017. jan. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!