Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert vette el az autosiskola...

Miert vette el az autosiskola az eredeti nyolc osztalyos bizonyitvanyomat?

Figyelt kérdés
Nemreg iratkoztam be, b kategorias jogsira es szoltak, hogy potoljam a bizonyitvanyt. Na be is vittm nekik, alairtam valami papirt.Tettem volna el a bizit, es mondtak, hogy nem, ez marad naluk, majd valami vizsgaval egyutt visszaadjak. Sajnos elfelejtettem milyen vizsgat mondtak. Nem mintha mindennap nezegetnem azt a bizonyitvanyt, csak erdekes, hogy miert nem fenymasoltak le vagy valami...20/L
2017. jan. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna odaadni

(Neked kellett volna vinni fénymásolatot)

2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg nincs joguk elvenni

(az eredetit)

2017. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni és intézkedni kell semmilyen okkal nem vehetik el , csak és kizárólag fénymásolatot készíthetnek!!!
2017. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "valamilyen" papairt irtal ala? Elolvastad? Mi az, hogy siman otthagyod a bizonyitvanyodat? Hh nem emlekszel milyen vizsga? Basszus annyi eletkeptelenseg arad a kerdesedbol, hogy etinte faj. Menj vissza, adjak vissza, es mondd meg, hogy lefenymasolod.
2017. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!