Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok véleményt írni a...

Tudnátok véleményt írni a budapesti II. Rákóczi Ferenc gimnáziumrol?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne! Attól kezdve, hogy az osztályolnak van-e állandó termük, addig hogy milyen szakkörök vannak. Előre is köszi.😊

2017. jan. 29. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda jártam, szerettem. Van állandó osztályterem. Szakkörök szoktak lenni, nem tudom, most milyenek vannak. 10. osztálytól van kötelező fakultáció, úgy emlékszem, matek, fizika, kémia, biosz, történelem, magyar, illetve idegen nyelv (angol, német, spanyol, olasz, latin, francia) közül lehet választani.
2017. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és van külön matek-fizika (R), biosz-kémia (A), töri-magyar (H) és rajz osztály, ha jól emlékszem.
2017. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi😊 még ha valami eszedbe jut, minden infó jól jönne! Én rajz osztályba szeretnék menni😊
2017. febr. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!