Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a matek gazdálk...

Mennyire nehéz a matek gazdálkodási és menedzsment illetve nemzetközi gazdálkodás szakon?

Figyelt kérdés
Elsősorban Corvinus, BGE, BME érdekelne. A matekkal mindig is problémáim voltak, gimiben egy félév kivételével sajnos mindig megbuktam. Aggódok, hogy nem mennének ezek a szakok, holott egyébként nagyon érdekelnek, igaz különösen a kevésbé matekos tárgyak miatt. Töriből és angolból csinálnék emelt érettségit. Aki oda jár vagy ott végzett leírná a tapasztalatát? Ugyan nem igazán reménykedem, de ha alkalmatlan vagyok rá inkább most derüljön ki mint utólag. :)

2017. jan. 30. 22:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
47%
BGE-s vagyok, igaz PSZ szakon, de a matek ugyan az volt, mint gazmen-en...hihetetlen szivatós a matek, bő 3/4 évfolyam meg is bukott állítólag, vizsgán sem éppen a segítségről híresek a javítótanárok :( rengeteget kell tanulni, gyakorolni és jó gyakos tanárt kifogni és akkor meglehet könnyen :)
2017. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
BGE Külkeres vagyok: teljesíthető a matek, de aki gimiből 2-es 3-asokkal jött, az már sokadjára csinálja a matek1-et az ébfolyamomon, sőt, volt akivel egyszerre csináltam anno, pedig felettem járt 3 félévvel. Nem lehetetlen egyébként, csak neki kell ülni és gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!
2017. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Deriválás, integrálás, valószínűségszámítás és statisztika. Ezekre tuti számíthatsz. Szóval ha már gimiben is bukdácsoltál, akkor sajnos kevés esélyt látok arra, hogy vedd az akadályokat.
2017. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!