Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit számít a kémia, fizik...

Mennyit számít a kémia, fizik jogi karon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ugye van a 4 természettudományi tárgy kémia,fizika,biológia és földrajz..ha joltudom ezek közül csak az egyikből kell éretségizni.Arra lennek kíváncsi, hogy a másik 3 tárgy mennyit számit bele bármibe is ha pl jogra szeretnék menni.(Pl hogy hányas vagyok belőle)

2017. jan. 31. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2017. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
semmit
2017. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Jogot tanulok. Semmit se számít.
2017. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyikből se kell. Csak viszed az egyik jegyét. Nem számítanak. Pláne ha duplázol.
2017. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aválaszolókirály ***** válasza:
93%
Egyikből sem kell érettségizned és semmi köze nincs hozzá. Ha ennyire buta vagy, hogy nem tudod értelmezni azt, amit a felvi.hu -n leírnak szájbarágósan, akkor nem hogy a jog de az egyetem se neked való. Valami Wekerle vagy Zskf fizetős a te helyed
2017. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis valszokat... az 5.valaoszolonak meg reszvetem hogy ilyen frusztralt elete van h agresszivoskodnia kell
2017. márc. 6. 20:08
 7/7 aválaszolókirály ***** válasza:
100%

Szerinted ha nem veszed a fáradságot, hogy utánanéz ilyen piti dolognak, neked való a jog?

Menny inkább valahova máshová, nem kell mindenkinek diploma, anélkül is lehetsz értékes, társadalmilag hasznos ember.

2017. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!