Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igazgatónak van ehhez...

Az igazgatónak van ehhez joga? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék idén tavasszal infóból és németből közép szinten érettségizni. Viszont az osztályfőnököm megkeresett, hogy ez nem biztos hogy menni fog mert az igazgatónő nem biztos hogy beleegyezik. Azt mondja hogy túl sok lenne. De ezt nem értem, jövőre meg sokkal több lesz, én csak szeretném magamat jövőre kímélni, és hogy több időm maradjon azokra a tantárgyakra, amelyek kevésbé mennek.

2017. febr. 1. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

németből osztályozó vizsgát kell tenned, május előtt, az idei tananyagból, és a 4.-es anyagból


ezen kívül minden jogod megvan hozzá..

2017. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de rohadtul nem értem miért nem akarja engedni... szerintem egy csomóan megcsinálták már előttem
2017. febr. 1. 21:49
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Megteheti. A szaktanárok az igazgatóval együtt döntve adják meg az engedélyt, figyelembe véve az adott tanuló tanulmányi és szaktantárgyi teljesítményét.
2017. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az adott 2 tantárgyból ötös voltam félévkor és az egész átlagom is 4,5 körül van :D szóval teljesen érthetetlen szerintem
2017. febr. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!