Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételi - A középis...

Egyetemi felvételi - A középiskolai bizonyítványt hogy töltsem fel egy fájlban, ha 4 db lesz (a 4 évről)?

Figyelt kérdés
Az e-felvételire gondolok. Mert ugye a 9-11. osztályos van meg, (és igen, nekem kellenek az előrehozottak miatt is) azokat bescanneltem és összevágtam egy képpé és így töltöttem fel, de nem látok opciót, hogy lehetne még új képet feltölteni ugyanide. Tud valaki segíteni?

2017. febr. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem és nem egyben töltöttem fel őket,hanem osztályonként,nem értem,hogyhogy nem látsz további opciót.:/
2017. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostmár találtam, így már csak az a kérdés, hogy az egyetlen hiányzó láncszem, a 12. évi bizó nélkül beadhatom a jelentkezést? Mert azt 02.15-ig kell, a bizót meg még egy jó darabig nem kapom meg
2017. febr. 2. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Júniusban az érettségi vizsgák után július végéig lesz hiánypótlás,ahol csatolod az év végi bizonyítványt és az érettségit.
2017. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted a végzősök nem jelentkezhetnek most, vagy mi? Mert nem csak neked nincs még évvégi 12.-es bizonyítványod...
2017. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!