Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíjindex, Kreditindex?...

Ösztöndíjindex, Kreditindex? Mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolom mar a kerdesbol is kideult, hogy most teljesitettem az elso felevem az egyetemen! A Neptunba belepve ezeket az adatokkal talakoztam:

Ösztöndíjindex: 4,82

Kreditindex:5,3

Korrigált kreditindex: 5,3

Ismételt vizsgák száma: 0

Elismert kredit: 0

Megszerzett kredit: 33


De fogalmam sincs, hogy foglalkoznom kell e veluk vagy akar mi!?

Osztondijindex gondolom az osztondijhoz van koze! Igy igenyelhetek tanulmanyi osztondijat? Ha igen mi a procedura?


2017. febr. 4. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi ösztöndíj alapból jár, nem kell rá jelentkezni (legalábbis a legtöbb helyen így van).
2017. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyetemi szabályzatba nézd meg mik ezek, szeintem nem univerzálisak a definiciók. De amúgy az 5,3 úgy jön ki, hogy 4,82*33/30, mert alapból 30 kredites lenne egy "átlagos" félév mintatanterv szerint
2017. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!