Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én nem magyar anyanyelvú....

Wittenski Sasha kérdése:

Én nem magyar anyanyelvú. Kérdézem, van lehetőség, hogy a Szinművészti Akademia engem elfogadna? Beszélek három nyelvet és voltam szinésznő az Egyesült Államokban egy pár évig is. Van előnyöm, hogy külföldi ember vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Előnyöd azzal nincs, hogy külföldi vagy. Viszont ha magyarul akarsz tanulni és nem vagy magyar bizonyítanod kell hogy beszélsz magyarul annyira hogy el tudd végezni az egyetemet (nem tudom hogy elég-e nyelvvizsga vagy személyesen győzödnek meg róla), de ha úgy vesszük ez miatt inkább hátrányban vagy. Amúgy ha felvesznek a többiek jó eséllyel elfogadnak már, de a felvétellel kapcsolatban a helyedben írnék az egyetemnek is, hogy mennyiben befolyásol hogy nem vagy anyanyelvű de beszéled a nyelvet.
2017. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenképp írj az egyetemnek egy levelet, szerintem angolul, mert a felsőoktatásban az emberek többsége már beszél angolul társalgási nyelven

egészen biztos vagyok benne, hogy mivel van tapasztalatod, ezért bekerülsz és felvesznek

sok sikert

2017. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Színművészeti Akadémia nincs.


Miért lenne előnyöd; még szép, hogy nem lenne.


Az Usa-ban akárki lehet színésznő, nem számít semmit.


Kit érdekel, hogy hány nyelven beszélsz? Milyen nyelven akarsz játszani? Mert amilyenen beszélsz, okosabb odamenni játszani is.

2017. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!