Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Kb. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Kb. egy hónapja vidéki utamról váratlanul hazaérve páromat (45/L) a saját hálószobánkban leptem meg a "barátjával". A "barátjával" mert a "barátja" középiskolás fiú, mint később kiderült.

Figyelt kérdés
Olyan zavarban voltam, hogy rájuk vágtam az ajtót és csak este jöttem haza a saját gyerekeimhez (16/L,14/F). Meglepetésemre a nejem úgy viselkedett mintha semmi nt. Az, hogy rám unt nem esett jól, de tudomásul kell vennem, habár abban a hitben voltam, hogy jólKkülönös nem történt volna. Négyszemközt kérdőre vontam, hogy mégis mi volt ez, de csak vállat vont és azt mondta, hogy a srácot egy netes fórumon ismerte meg és mindig is szerette a fiatal fiúkat, nincs ebben semmi és én is jól tenném, ha észrevenném, hogy rám u megvagyunk szexben is. De hogy egy (majdnem) "gyerekkel" csaljon meg? Mit tegyek? Kerestem a fórumot is, hogy megtaláljam a srácot, de törölték (a fórumot). Persze fogalmam sincs mit kezdenék vele ha megtalálnám a "barátját". Egyáltalán nem is tudom mit kellene tennem?
2015. szept. 28. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Mutasd be nekem, hagyj vele kettesben egy órára, megpróbálok a lelkére beszélni. 16/F
2015. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el azt a ringyot, nem is ertem,hogy mi a kerdes ezutan.
2015. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán elhagynám.
2015. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Elhagynám, vinném magammal a gyerekeket, őt pedig feljelenteném pedofíliáért.
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek után nem maradsz vele, ha van egy kicsi önbecsülésed!
2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Mit kellene tenned? Nem vagy te egy kicsit papucs? A fejedre fog sz..ni.Válj el.Vagy neveld meg az asszonyt.
2015. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki a fenébe, meg sem érdemel.
2015. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez már igen, végre azt olvasom,hogy érett nő volt fiatal fiúval nem pedig egy 45 éves tatus egy kis lánnyal :) Viszont az szomorú, hogy ez a nő megcsalta a kérdezőt, akkor lett volna az igazi,ha független.
2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Különben egy nő még 20-on éves koráig kis lány :)
2015. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Valami hianyzik neki a szexben amit tőled nem kap meg, vagy csak belement kiváncsiságból. A fiútól nem is értem mit akarsz, ő csak élt egy lehetőséggel, itt inkább a feleségeddel kellene őszintén megbeszélned a dolgokat. Miért csinálta, mi nem jó neki veled, akar-e egyáltalán veled maradni stb.. Az a baj ezzel,hogy én nem tudnék vele maradni, valahogy annyira kiábrándulnék a páromból hogy nem menne, hiába akarnám, hogy megbeszéltük és majd ujból kezdjük stb. nekem nem ment. Hasonló szituban voltam csak forditva.
2015. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!