Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1-1,5 hónap alatt fel lehet...

1-1,5 hónap alatt fel lehet készülni emelt matek és töri érettségire, ha 70-80% lenne az ideális cél?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor ha végig ötös voltál és matekfaktos. Szerintem kicsi az esélye, de ez csak egy vélemény.
2016. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Matekra fel lehet, ha faktos voltál és jól ment, a töriről nem tudok nyilatkozni.
2016. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A matek jól ment, csak nem kötött le nagyon, azért nem raktam magam oda 100%-osan, a töri pedig a kedvenc tantárgyam, a legtöbb anyagot csak elolvastam és tudtam is. A kérdés, hogy mennyi maradt meg mindkét tárgyból.


Köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 26. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt azt írják, hogy igen, akkor felkészülsz, megpróbálod, ha pedig azt, hogy nem, akkor nem?


Ez elég hülyeség, hogy más ember véleménye alapján akarsz dönteni, akit nem is ismersz, sőt még ő sem ismer téged.

Vágj bele, tanulj ezerrel, adj bele mindent, és meglátod mi lesz...

2016. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben teljes mértékben igazad van, nem is ez alapján döntöm el, hogy tanulok-e vagy sem. Ez amolyan "lelki megnyugvás", hogy nincs veszve minden.
2016. márc. 27. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Valamire 1-1,5 hónap alatt felkészülni, az azt jelenti, hogy korábban nem foglalkoztál vele, és lényegében most kezded. Ha így van, akkor sztem NEM lehet felkészülni.


Ha meg már eddig is készültél, akkor az nem 1-1,5 hónap ugye.


Matek emelt szintre készítek fel évek óta, és a jobbaknak is kell 4-5 hónap, mert sok témakört és mindegyikben sokféle "fogást" kell ismerni. Nem is beszélve a 25 szóbeli tétel anyagáról, amit be is kell vágni szépen.

2016. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyi demagóg embert egy rakáson: jajj ha nem voltál faktos nem lehet, jajj ha nem tanultál eddig nem lehet bla bla bla.


Nem voltam faktos, 4 évig semmit nem tanultam töriből, szar középsuliba jártam, ahol 4. Év végén a harmadikos anygot fejeztük be, mégis 1 hónap alatt, teljesen önállóan készültem fel törire, és 93%ot csináltam belőle enelten.

Nyilván a matek kicsit hard, de a helyében tanárral nyomnám át tök intenzíven. Nem tudom milyen szakra akars menni, ahol matek+töri emelt kell, de a helyében megfontolnám, hogy csak töriből emeltezek, a matekot még lerakom középszinten, amire jól rágyúrok és csinálok 90-95%ot belőle, a maradék pontot még nyelvvizsgával hozom.

2016. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Matekra ha keszultel normalisan akkor nem lesz gond. Egy kicsit tanulsz, atnezed es meg megcsinalsz par emelt erettsegit es az jol megy akkor nem lesz gond sztem

Torirol meg inkabb nem mondok velemenyt mert en szenvedek vele nagyon es nagyon nehezen ertem meg.

De azert ket emeltre nem hiszem hogy eleg 1honap felkeszules

2016. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyomozónak jelentkeztem, de pár ponttal kevesebb van most, ezért gondoltam erre a két tárgyra, mert ezzel elég pluszt szerezhetek, hogy bekerülhessek. Most már mindegyikre elmegyek, mert a díjat befizettem.
2016. márc. 27. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!