Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami ötlete...

Valakinek van valami ötlete ha haza jövök suliból sose tudok megtanulni olyan jó lenne ugy elmenni suliba hogy teljesen felkészült vagyok mindenből de ez sose jön össze. Ti hogy tanultok meg?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben mindig megtanultam mindent a következő napra, de most már nem nagyon sikerül. Van olyan nap, hogy este 7-re érek haza, 10-11 között szeretnék elaludni és még "szabadidő" is jó lenne. Tehát van egy prioritásom, ami szerint megtanulom a legfontosabbakat, a többit meg hanyagolom, majd átolvasom az óra előtti szünetben. Ezzel a taktikával is kitűnő vagyok, akkor meg minek terheljem magamat otthon olyan tantárgyakkal, amik nem érdekelnek?


Amíg meg tudtam tanulni mindent , akkor nagyjából délután 1-2 órakor értem haza és sokkal kevesebb volt a tanulnivaló is. Akkor csak elkezdtem tanulni és mindent befejeztem.

Most ha mindent megpróbálnék alaposan megtanulni, akkor reggelig azt csinálnám.


Van egy pont, ahol már fizikai képtelenség mindenből mindent megtanulni. Persze, ébren lehetsz éjjel 1-ig, eltörölheted az otthoni feladataidat vagy hanyagolhatod a kikapcsolódást, de egyiknek sem lesz jó vége.


Szerintem fogadd el, hogy most már nem tudsz mindenből maximálisan felkészülni.


Egyébként hányadikos vagy? Nem mindegy, hogy egy 6.-os vagy egy 12.-es nem tud megtanulni mindent délután.

2017. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,10.es vagyok:)
2017. febr. 13. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!