Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű biológiára mennyi...

Középszintű biológiára mennyi idő alatt lehet felkészülni szerintetek? 0-rólsszinte most kezdeném?

Figyelt kérdés
Hagyjam, vagy kezdjek bele?

#biológia #érettségi #közèpszint
2017. febr. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, azt nem írtad le kb. mi lenne a cél? 60% vagy 80% ?

3 hónap alatt jó indulattal még közép szintre se tudsz felkészülni rendesen, főleg ha nulláról kezded el. Közép szinten még kísérletek is vannak szóbelin, ami megint csak nem egyszerű...

2017. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel rendkívül kompakt és terjedelmes még középszinten is, személyes tapasztalatból mondom, hogy csak akkor sikerülhet ha a következő időszakban mindennap ráfordítasz minimum 3-4 órát tanulásra, lehetőleg friss fejjel.Egyéni képességektől függően, akár 80-90%-osra is sikerülhet.Én, 28 évesen, "rozsdásabb" agytekervényekkel, a tanulásból teljesen kizökkenve 4 hónap alatt feltudtam készülni és írtam egy 75%-os érettségit.
2017. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azèrt nem teljesen nulláról, mert mindig megtanultam amiket kellett a dogákra, csak most ott állok, hogy mèg is azt èrzem nem tudok semmit ès hogy a tudásom nagyon alap. Mindig 4-re erek haza es rengeteg a tanulni valo. Mindenhetr van valami. Ugyh rengeteg idot toltok a tanulassal. köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 8. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:

A celom mindenkeppen otos lenne.

A szobeli teteleket mar kikaptam azokat mar csak elkell kezdenem, csak meg azert nem kezdtem bele mert meg nem dontottem biztosra szeretnem -e.

2017. febr. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!