Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet írni egy szakdolgoza...

Meg lehet írni egy szakdolgozatot 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
olvasással együtt két hónapom van rá, hogy a kész szakdogát leadjam a konzulensemnek, hogy megnézze, viszont a végső leadásra körülbelül 2 hónapom és három hetem. Eddig csak 1 könyvbe olvastam bele, az a bajom, hogy irtó lassan megy az olvasás, 5 oldal után már kb. elalszom. Szerintetek össze lehet hozni 2 hónap alatt?
2017. febr. 10. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak csinálni kell és nem kifogásokat gyártani, gondolom bsc, azt őnmagában két hét alatt össze lehet dobni, főleg ha nincs mellette állásod.
2017. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hét :D gondolom olvasás és minden infó beszerzése után érted.
2017. febr. 10. 22:34
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, bsc, állásom nincs,d e óráim még lesznek most utolsó félévben, persze jóval kevesebb mint eddig(kb 6), nem sok kreditem maradt hátra.
2017. febr. 10. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, én egy hónap alatt dobtam össze. Nem az akadémiai székfoglalódra készülsz, harminc oldalt összehozni semmiség.
2017. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Sima ügy. Azt hittem viccelsz, két hónap alatt bőven.
2017. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Egy titka van, mégpedig a kitartás.

5 oldal után elalvás.. ez nem más, mint a lustaság, kifogások keresése.

Egy szakdoga megírása simán megvan 2-3 hét alatt, úgy hogy ebben a könyvek is benne vannak.

Alapból már van egy alap tudásod, az oldalak meg hihetetlenül gyorsan telnek, ha érdekel is a téma amiről írsz.

Ne kifogásokat keress hanem csináld!

2017. febr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire nem érdekel a saját témád, akkor minek választottad?

Egyébként igen, természetesen el lehet készülni vele - persze szakterülettől és témától (meg szorgalomtól és a konzulensed segítőkészségétől) függ, hogy milyen minőségben.

2017. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) nem arról van szó, hogy nem érdekel, talán inkább arról, hogy semmi kedvem hozzá, de nyilván megcsinálom, ha már eljutottam idáig.
2017. febr. 11. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
"nem arról van szó, hogy nem érdekel, talán inkább arról, hogy semmi kedvem hozzá" - bocs, de nem értem, mi a különbség. Ha "érdekel" a témád, miért alszol el a szakirodalom 5. oldalánál? Ha már most ennyire nyűglődsz, mi lesz, ha egész nap ilyesmivel kell majd foglalkoznod?
2017. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!