Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu pontszámító kalkulá...

A felvi.hu pontszámító kalkulátorra kaplcsolatos a kérdésem. Miért nem számolja bele a pontokba a hittan érettségit?

Figyelt kérdés
Egyetemre szeretnék jelentkezni, és gondoltam, megnézem, körülbelül mennyi pontom van. Azonban a hittan érettségimet, mint 5. tantárgyat nem számolja bele, sőt mi több, nem tudom megjelölni az érettségi típusánál, hogy "K", tehát középszintű, mert csak a "..."-t vagy a "H"-t engedi megjelölni. Légyszi segítsetek!

2017. febr. 11. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert valoszinuleg annal a szaknal amit kivalasztottal nem szamit pontnak
2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az adott egyetemre a matematika és a nyelvi érettségim számít, ez amolyan kötelező 5. tárgy nekem, de mivel nem tudom megjelölni a típusát, ezért nem számolja bele.
2017. febr. 11. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Talán olyan ritka számban fordul elő, hogy valakinek hittan legyen az érettségi bizonyítvány a kötelező 5 tárgyon belül, hogy ezt nem tették bele a rendszerbe kétszintű vizsgaként. Írhatsz a felviseknek, de megpróbálhatod kiszámolni az Eduline honlapján is, bár ott probléma, hogy csak 5 érettségit enged beírni és nem veszi figyelembe, hogy megvan-e a minimum 280.

[link]

2017. febr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!