Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy menjek így egyetemi bulikra?

Hogy menjek így egyetemi bulikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az hogy az egyetemi bulik mindig hétköznaponként vannak és általában minden hétköznap reggel 10-től vagy 8-tól gyakorlatom van, ami ugye katalógusos..nos a probléma az hogy így nem igazán tudok elmenni bulizni mert hiányoznék a gyakszikról, ami ugye nem lenne jó az aláírás miatt. A bónusz ehhez még az hogy bejárós vagyok tehát még buszoznom is kell haza..így annyira rossz mert félek hogy kimaradok a sok jó buliból..20/f. Szerintetek?
2017. febr. 12. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Este 8-ra gondoltam:)

Ja, és úgy olvastam, hogy 8-ig van gyakorlatod.

De ha csak az a bajod, hogy fel kell kelni reggel, hát, akkor valamit valamiért:) Vagy vállalod, hogy felkelsz vagy mész pénteken - mondjuk sok vidéki olyankor már hazamegy.

De ha csak éjjel 1-ig maradsz, akkor is alhatsz kb. 5 órát, ha reggel 8-ra kell menned - gondolom, nem naponta akarsz bulizni, havi 1-2 alkalommal meg simán el lehet lenni kevesebb alvással is.

Szerintem te egyszerűen okot keresel, hogy miért nem tudsz elmenni...

2017. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hétköznaponként leghamarabb 6:15-re érnék haza, igazából aludni nem tudnék mert 7:30-kor indul a buszom amivel beérek 8:00-ra, így be tudok menni a 10:00 órás órára, sajnos nincs későbbi buszom, ez az egyetlen busz amivel be tudok menni..szóval még aludni se tudnék.
2017. febr. 12. 13:46
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem koleszonsnak lenni te...

Hanem EGY napra kivenni, amikor buli van.

2017. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs éjszakai járat és túl hossz a táv ahhoz, hogy gyalogolj vagy veszélyes a környék, akkor megkérhetsz valakit akár a koliban akár albérletben vagy saját lakásban, hogy ledőlhess nála pár órát (ha meg nincs senki, akit megkérhetnél, a kolikban szoktak lenni vendégszobák, ahová akár külsősök is "bevásárolhatják" magukat pár éjszakára, ha oda jársz, biztos kapsz szobát - persze ki kell fizetni, de ez van).
2017. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk nem értem miért lettem lepontozva... 0-ra...

Az egyetemi élethez hozzátartoznak az egyetemi rendezvények.

Jah nem... büdös mocskos kölök szórakozni mi????????? a nagy fenét, huzzál tanulni te szerencsétlen még van vissza 14 óra a napból.

2017. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Előző neked mi bajod?
2017. febr. 12. 14:25
 17/21 anonim ***** válasza:

Erre van az a mondás, hogy:


Egyetemi élet, alvás, jó jegyek


Válassz kettőt! :D

2017. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem.nem muszaj vegig ott maradni egy buliban
2017. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De hiába nem maradok ott a végéig, a leghamarabbi buszom is csak 5 után jön.
2017. febr. 12. 15:10
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg csak a kifogásokat keresed. Írtunk egy csomó tippet, hogy hol tudnál megszállni 1 NAPRA amikor buli van, de mintha az egyik füleden be a másikon meg ki.


Itt be is lehetne rekeszteni a témát, mert úgyse jó semmi se neked. Ha meg nem jó, akkor meg találd fel magad.

2017. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!