Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs kivel elmennem az...

Nincs kivel elmennem az egyetemi bulikra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Így soha nem lesz barátom, ha nem járok el sehova de ahhoz túl szégyenlős vagyok, hogy egyedül menjek és ezek nem is olyan bulik. Egy barátnőm van itt az egyetemen, de neki van barátja és suli után mindig hazamegy.

Most is lesz valami karok közti vetélkedő, amire annyira elmennék de egyedül nem fogok :( így meg, hogy nincs egyáltalán lehetőségem ismerkedni, a sült galamb sem fog megtalálni, de nem tudom, mit tegyek.

Két éve járok ide, van, akivel persze viszonylag jóban vagyok, de inkább csak olyan egymás mellé ülünk az előadáson szinten. Kivéve ezzel a lánnyal, aki nem jár sehova. Most már nem tudok elkezdeni barátkozni, elcsesztem, nem tudom, mit tegyek.


2014. nov. 9. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmegyünk együtt :P
2014. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Győzd meg ezt a lányt hogy menjen el veled, aztán ismerkedj meg valakivel, bár simán odamehetnél valami ismerőshöz is akit ott meglátsz és elkezdtek beszélgetni.
2014. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de a barátnőm nem akar sehova menni. Úgy érzem, mindenből kimaradok az egyetemi éveim alatt.
2014. nov. 9. 12:36
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincsenek túl jó szociális készségeim, elég nehezen barátkozom
2014. nov. 9. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
A vetélkedő pont ezért jó. Elmehetsz egyedül is, és be fognak rakni valamelyik csapatba. Ez ad egyfajta segítséget, mert a csapatszellem miatt könnyeben befogadnak, és jobbak a kommunikációs lehetőségek. Ki ne hagyd! Csak az első pár percben lesz furcsa, utána áldani fogod az eget, hogy bevállaltad. Új barátokat is szerezhetsz egy kis szerencsével.
2014. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűbb mint gondolnád, írj rám és megbeszéljük. (Nem párkapcsolatot keresek nyugi, és nem is pénz kérdése ez.)
2014. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vetélkedő a lehető legjobb program, amire egyedül el lehet menni. Sok csoportos feladat, remek alkalom az ismerkedésre. Akiket eddig nem láttak ilyen bulikban, azoknak még jobban szoktak örülni. Ezekhez az előadáson-mellé-ülök emberekhez simán odamehetsz majd. Nyilván az "oldott hangulat" is segíteni fog. Érdemes indulás előtt egy órával jól bezabálni egy ilyen vetélkedő előtt, akkor nem fekszel ki nagyon hamar, és kerüld az olyan versenyszámokat, amikben töményet kell inni :)
2014. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak annyira fura lenne egyedül menni, félek, hogy megbámulnának. nem vagyok az a könnyen feloldódós típus aki egy perc alatt odacsapódik valakihez
2014. nov. 9. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:

melyik egyetemre jársz?

ha egy helyre járunk, jöhetsz velem! :)

21L

2014. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szegedre járok, de ez nem minden kar között van és meg sem néztem annyira, mert nem gondoltam, hogy tényleg elmegyek
2014. nov. 9. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!