Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom hitelesíteni...

Miért nem tudom hitelesíteni a felvételi jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Már halálra idegesít... A felvin mindennel készen vagyok, már csak hitelesíteni kéne. Ezt ki is írja nekem, kis piros felkiáltójel mellett: "A hitelesítéshez be kell lépnie az Ügyfélkapu rendszerébe. Kérjük, a belépéshez kattintson ide!"

Igen ám, de mikor rákattintok ha nem 502 Bad Gateway-t ír, akkor is hibát jelez. Próbáltam külön bejelentkezni az ügyfélkapuba, és úgy rákattintani, de úgy sem működik. Ez azért van mert mindenki most akarja ezt elintézni? Vagy ha nem akkor mi a hiba, és mit tudok tenni? Azt hittem ma végre már letudom :/



2017. febr. 13. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlterhelt a rendszer.
2017. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudok mást tenni, mint próbálgatom, és reménykedek, hogy még a határidő (és az idegösszeomlás) előtt sikerül? :D
2017. febr. 13. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
20.-a még messze van.
2017. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor miért akarja mindenki most csinálni? :'D
2017. febr. 13. 21:06
 5/11 anonim válasza:
Egy hajóban evezünk :DDDDDD már megb*sz az ideg szó szerint,elsőnek azt hittem hogy csak nekem rossz,így próbáltam saját gépről,anyáméról,nagyanyáméról stb :D De most hogy olvasom a kérdésed nem tudod elhinni mekkora kő esett le a szívemről. :p
2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megértem :'D én is örülök, hogy írtál, mert még így is benne van az emberben az idegesség, hogy mi van ha xD

Remélem minél hamarabb összejön neked (és persze nekem is :)

2017. febr. 13. 22:00
 7/11 anonim válasza:
hehe köszönöm :D neked is. :) na már nem azt a hibakódot írja hanem azt, hogy látogassak vissza később,haladás :D
2017. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem most sikerült!! :D sejtettem, hogy estefelé kicsit könnyebb lesz, kitartást :)
2017. febr. 13. 22:42
 9/11 anonim válasza:
Halihó nàlam ugyanez a helyzet, remélem ma sikerül hitelesìteni!
2017. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok reggel, délelőtt hitelesíteni ha nem sikerült eddig, olyankor kevésbé túlterhelt a rendszer. (nekem ma informatika órán sikerült, tegnap este nekem se sikerült)
2017. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!