Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le buktam igazolassal. Rá...

Le buktam igazolassal. Rá írtam pluszba 2 datumot.18 éves vagyok. Mit kaphatok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
minimum fegyelmit. amúgy ha feljelentenének, pénzbüntetést, de akár letöltendőt is, okirathamisításért.
2017. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy eltanácsolás. Már nem vagy tankolteles, rég nem.
2017. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, azt meg is érdemelné.
2017. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De becsukni nem fognak azert?... Holnap fog el dőlni az egész mert holnapi nap a hátár idő hogy le rendezzem tisztán. Ma voltam dokinal hogy igazolja le a 7-8.-at is. Mert úgy volt hogy 9.-en mentem dokihoz mert be fulladtam tesin es be utalt korhazba. Korhazba nem tudtam el menni meg. Es a beutalot adtam oda az osztalyfonoknek mert mar nyuzta a fejem es rá a papír tetején volt írva hogy ( beutalas, igazolás) es a beutalo volt be karikázva en meg be karikaztam az igazolast is es rá írtam pluszba 2 számot mert nagyon nem akartam igazolatlant... De viszont az orvos tudja hogy 7.-en kuldtek haza iskolabol mert rosszul lettem es csak 9.-en tudtam e menni orvoshoz.
2017. febr. 20. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egy kérdésre válaszolj!

Ugye tudod, hogy olyat csináltál, amit nem szabad?

2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Így van olyat csinaltam amit nem kellett volna es nem is tagadom az iskolaban sem. Csak nem akartam igazolatlan.

Csak nagyon kene valami biztató dolog is vagy hogy tudjak valamit mit kapok érte...

2017. febr. 20. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
leírtuk mit kaphatsz. a feljelentés nem túl valószínű egyébiránt, de a fegyelmi biztos. ha szigorú az iskola, ki is rúghatnak.. legközelebb gondolkodj, és vállald a következményeket egyből
2017. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 20. 13:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki kérdeztelek. Szóval, tudtad, hogy rosszat csinálsz, azaz tisztában lehettél vele, hogy ha rosszul sül el,akkor szívsz. Hát most ez megtörtént, megérdemelsz egy kis büntetést. Én nem hiszem, hogy emiatt kicsapnak, vagy ilyesmi, de beláthatod, hogy egy szavad nem lehet, ha megbüntetnek.
2017. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igyvan. Teljes mertekbe be ismerem mit tettem. Soha nem tettem ilyet csak nem akartam igazolatlant. Mert orvos csak akkor adott volna a fent említett idobe amikor vittem volna a leletet a korhazbol. Csak nem tudok el jutni odáig. Így a beutaló ra írtam plusz datumot. Amit nem tagadok.
2017. febr. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!