Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végre felkerültek a ponthatáro...

Végre felkerültek a ponthatárok a Xantus honlapjára! Ki jön a héten?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma voltam
2017. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mesélj,milyen kérdések voltak? Milyen feladatok? Milyen szakra jelentkeztél? stb...
2017. febr. 22. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett írnom szintfelmérőt,mert előkészítőn mar megírtam.

Szóval bementem, húztam egy lapot, amin egy szöveg volt. Addig elolvashattam, amíg az előttem lévő felelt. Utána én jöttem. A szövegből kérdeztek pár kérdést, utána pedig a szöveg kapcsán beszélgettünk. Én a környezetvédelemről kaptam szöveget, és azt kérdezték, hogy mit teszek én a környezetvédelemért. Aztán meg kerdezgettek rólam, melyik iskolába járok, mi szeretnék lenni, mi a hobbim és kész.

2017. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Jó volt vizsgázni a Xantusban.
2017. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez tényleg segít. Legalább tudom,hogy mire számítsak. Ha tudom,hogy van előkészítő a Xantusban,akkor én is mentem volna. Lehet,hogy ez plusszontot jelent annak,aki odajárt. :-)
2017. febr. 23. 06:15
 6/10 A kérdező kommentje:
.....még egy kérdés....A szintfelmérőn nyelvtan és fogalmazás volt? Mi volt a fogalmazás témája? Te milyen szinten tudsz angolul? :-)
2017. febr. 23. 06:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Angolul kellett beszélgetni a szóbelin?
2017. febr. 23. 06:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előkészítő nyilvános volt, a honlapon és a nyílt napon hirdették.

A szóbeli vizsga magyar nyelven zajlott.

2017. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült a szobelid?
2017. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jól sikerült. Kaptam egy olvasmányt,5 percem volt,hogy elolvassam és feltettek 3 kétdést,amire tudtam válaszolni. Utána megkérdezték,hogy milyen a szorgalmam és a magatartásom. A szintfelmérő sem volt túl nehéz.
2017. febr. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!