Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves orvostanhallgatók! A...

Kedves orvostanhallgatók! A SUGI által készített "anatómia: a felső végtag kidolgozott tételsor" megvan valakinek?

Figyelt kérdés
A SOTE-n vagyok idén másodéves és a szigorlatra jól jönne ez a Sugi-féle jegyzet a felső végtagból. Ha valaki meg tudná velem ezt osztani, azt köszönöm előre is :)

2017. febr. 21. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyennel tudok segíteni: [link]
2017. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ez megvan nekem is. Azért még reménykedem benne hogy ez a Sugi-féle is megkerül esetleg, mert ez inkább tételszerű, és szerintem jobb így készülni
2017. febr. 22. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem SOTÉs vagyok, de anatból nem bíztam egy kidolgozásban sem. Elírnak egy betűt véletlenül és már más az értelme valaminek (találkoztam ilyennel).


Nem egyszerűbb csak simán funckiból? Én úgy csináltam, hogy vettem egy rakat ilyen műanyag kis postit-et, a tételsorban kihúztam színesre a tételeket, és azzal a színű postit-tel jelölgettem be a Funckiban az anatot, szövettant a Rossban és az embryt a Langmannban, amilyen színűre kihúztam a tételt. Így könnyen és gyorsan oda lehetett lapozni. Anatból úgysincs olyan ami ne kéne.. :D

2017. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen persze úgyis kellenek a könyvek is, de azért az ilyen kidolgozottak jelentősen megkönnyítik az ember dolgát az ismétléseknél, átnézésnél... és erről a jegyzetről jót hallottam. :)
2017. febr. 25. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!