Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten, építőmérnöki...

Budapesten, építőmérnöki egyetem mellett (nappali tagozat) belefér egy heti 20 órás munka?

Figyelt kérdés

Nem teljesen akarok eltartani magam,hanem csak egy kis kiegészítésre gondoltam hogy szüleimnek kicsit kevesebbe kerüljön.

Konkrétan az érdekelne hogy MÉRNÖKI mellett belefér e valamilyen részmunkaidős állás.

Vagy ha esetleg tudtok valami más legális pénzszerzési lehetőséget azt is szivesen fogadom:)


2017. febr. 22. 16:45
 1/2 Wardruna ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!


Sajnos határozottan nem. teljesen le leszel terhelve főleg az elején. Később (amikor már megcsúsztál:D) és van 2-3 tárgyad belefér de az elején vagy ha mintatanterv szerint haladsz esélytelen.

Az építőről még annyit, hogy nem ajánlom. nehéz és szarúl fizet. Inkább válassz egy gépész vagy villamos mérnök szakot.


Ha azonban anyagi gondjaid vannak egy duális képzés megoldás lehet. Győrben pl. gépészen van ilyen. Úgy sem egyszerű suli mellett dolgozni de legalább a szakmában vagy és úgy tudom valamelyest az órarendedhez igazítják. Később meg mint szakmai tapasztalat is elfogadható ellentétben mondjuk a szokásos pakolós stb diálmunkákkal.


Szóval azt ajánlom az építőt felejtsd el és nézz valami gépész/villamos duális képzést.

2017. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem fér bele eleinte, ahogy azt előttem is leírták. Minden mérnöki szakra elmondható, hogy vagy tanterv szerint haladsz, és akkor sose fér bele munka, vagy csúszol (és általában csúszol), amikor az utolsó 2 évben belefér a meló.


Hozzátenném: Ne tanulj építőmérnöknek, egyáltalán nem fizetnek meg.

2017. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!