Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika lépés tartás....

Matematika lépés tartás. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Ahogy bizonyára tudjátok nagyon sok anyagrészt kell leadniuk a tanároknak matekből(sőt mindenből) sajnos a mi tanárnőnk ezek mellett nagyon gyorsan adja le a leckéket és gyorsan elvesztem a fonalat mivel nekem nem annyira pörgős az agyam mint az osztálytársaimnak és ennek tetejébe viszonylag lassan írok(ez sokban hozzá tesz a problémámhoz) és ha gyorsítaninakarok meg csúnyán így meg olvasni se tudom. Tehát a kérdésem(im) a következők;


1 Mivel tudnám fejleszteni magam, higy az agyam gyorsabban pörögjön

2 Írásommon gyorsítani lehet? És azt úgy, hogy olvasni is tudjam.


Biztossan vagytok még páran ilyen helyzetben. Köszönöm előre is a válaszokat



2017. febr. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne jegyzetelj órán, csak figyelj oda, és utána másold le valaki jegyzeteit.
2017. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) jól hangzik csak sajnos első padba űlök és feltűnne a tanárnak. Ha elülök talán céltavezető lessz. Csak nálunk nagyon helycsere nincs. Ez tényleg jó hátha valamit elérek, hogy tudjak figyelni mert tènyleg ez a gond amíg leirok egy feladatsort a tanár meg az osztály lépésekkel olykor feladatokkal előrébb van néha így is óra után kell irjak :) várom a többi választ ez hasznos volt 😉
2017. febr. 22. 23:04
 3/5 anonim válasza:
69%

Csak néhány dolog, ami eszembe jutott: Próbálj meg segítséget kérni a többi osztálytársadtól, barátaidtól.

Próbáld meg csak a kulcsszavakat, a lényeget leírni, és ez alapján később pótolni a jegyzetet.

2017. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Beavathatnád a tanárt is, akkor nem kell titkolóznod.
2017. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én beavattam tudja, hogy nem értem csak utálok kérdezni tőle mert elég furán magyaráz és a magyarázás végén amikor kérdezi, hogy "most már érted?" restelem mondani, hogy nem
2017. febr. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!