Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglett a 30 igazolatlanom,...

Meglett a 30 igazolatlanom, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Voltam olyan szerencsétlen idióta, hogy összeszedtem a 30 igazolatlan, de még of. nem szólt, hogy mi lesz. Ha megszüntetik a tanulói jogviszonyom az kihat mindenre? Tehát ha megszűntetik a tanulói jogviszonomy más suliba se vesznek majd át ha úgyvan?

(Középiskola 11. osztály)



2017. febr. 27. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak az adott suliból vágnak ki, máshova felvehetnek. De szerintem ebben az évben már nem, hanem csak szeptembertől vehetnek fel, és évet kell ismételned, ha jól tudom
2017. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Értesítik a szüleid.. a családi pótlék ezzel ugrik ha volt, szóval egy kiadós fegyelmezés is járhat vele otthon.


Továbbá eltanácsolhatnak a suliból, és mivel mar nem vagy tanköteles, nem muszáj más suliba felvenniük...jóbb helyekre nem is fognak,ha adnak a jó hírükre, egy szakmunkasķepző gyűjtősuliba felvehetnek...


De az ilyeneket nem tudom sajnálni, valakinek a szar munkát is végeznie kell

2017. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos és köszönöm a gyors válaszokat. Az utóbb kiderült hogy 'csak' 21 van of. még nem igazolt párat amire van orvosi. Úgyhogy fülem farkam be és huh.
2017. febr. 27. 22:25
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Azért a pontosítás kedvéért hozzáteszem, hogy nem megszűnhet, hanem megszűnik a jogviszony a törvény szerint, az iskolának nincs mérlegelési lehetősége. Elméletileg átvehet más intézmény, de legyünk őszinték, melyiknek kellenél? Úgyhogy valóban fület-farkat behúzni. Ne cseszd el az életed.
2017. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!