Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen csak úgy tudtam...

Egyetemen csak úgy tudtam felvenni az óráimat, hogy van amikor egyszerre kéne két helyen lennem. Ez normális? Úgy, hogy nem is csúsztam, minden tárgyam időben meglett eddig?

Figyelt kérdés

a mintatanterv szerint haladok+amikor tudtam vettem fel tesit és szabadon választhatót.

erre most lesz több alkalom, amikor egyszerre két órám lesz.. így nyilván csak az egyikre tudok menni,ahol írnak névsor:/ eléggé elkeserít, hogy legalább a MINTA órarendben figyelehettek volna erre,hogy ne legyen ütközés..

így lesz több tárgyam amire egyszer sem fogok tudni bemenni. mert a másik óra amivel ütközik, azon ott kell lenni minden alkalommal:/

a ti szakotokon is van ilyen?


2016. febr. 9. 10:51
 1/3 A kérdező kommentje:
11től volt tárgyfelvétel. 11:00kor rányomtam az előre kinézett időpontra és már betelt a hely:// ez is elkeserít,hogy ilyen hülye rendszer van.
2016. febr. 9. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ilyet az intézmény nem csinálhat. Ha van másik kurzus, arra kell növelniük a létszámkorlátot. Tegyél panaszt valahol, ezzel foglalkozniuk kell.
2016. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bonyolult.több tárgy van egy időben. kb 10 ember fel tudta rendesen venni,hogy ne ütközzön semmivel. de a maradéknak meg csak ez maradt.

2 időpont is van az egyikre, de sokat érek vele,hogyha mindegyik időpont ütközik valamivel. érted.

másik tárgyból is 2 időpont van, de annak is az időpontjai ütköznek mással, amiből csak egy időpont van

2016. febr. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!