Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt ilyen még rajtam...

Van itt ilyen még rajtam kívül (e-felvi)?

Figyelt kérdés
Van itt olyan személy még rajtam kívül, aki nem töltötte fel a középiskolai bizonyítványait az e-felvin? Tudom, hogy lehet így is jelentkezni, ha az ember biztos benne, hogy a duplázással jobban jár, de azért mégis olyan ijesztő, főleg, hogy már az érettségi bizonyítványt magát sem kell feltölteni.

2017. febr. 27. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolait még bőven lehet pótolni július 12-ig.Nekünk(nyilvánvaló okokból)csak a 12.évvégi hiányzik,de épp ma tudtam meg,hogy majd az érettségivel együtt kapjuk meg június végefelé,de hát belefér.
2017. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha neked megvan már az érettségid is és az tényleg jobb duplázva,akkor nincs miért aggódni.
2017. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tavaly érettségiztem és biztos, hogy duplázással jobban járok. Most megnyugtattál, szóval nem kell aggodalmaskodnom, köszi!
2017. márc. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!