Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok vagy hol tudok...

Hogyan tudok vagy hol tudok megtanulni ilyen szépen rajzolni?

Figyelt kérdés
Nekem ott kezdődik a szépr ajzolás ha ezt letudom rajzolni , [link] ez csak példa de kb ilyeneket szeretnék lerajzolni van e Debrecen környékén oylantanfolyam ahova mint én 15 évesek is jelentkezhetnek vagy esetleg valami olyan NORMÁLIS oldal ahol részletesen pontról pontra le van írva hogy mit és hogy mert mindig azt mondják az embereok hogy gyakorolj de azzal lófaszt se érsz ha nemtudod azokat a technikákat amik létfontosságúak a rajzhoz.

2017. febr. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi az álmod, akkor némi önálló gyakorlás is elég lesz.
2017. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ennek semmi különös technikája sincs, egy egyszerű rajz.
2017. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt kezdődiknálam a szép ilyet és ennél szebbet szeretnék!
2017. febr. 28. 18:09
 4/6 A kérdező kommentje:
De én árnyékolásra és ilyen dolgokra gondoltam.
2017. febr. 28. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Csak ne ez a rajz legyen a végcélod, mert ez csak egy másolt vacak. :D Ilyenek lemásolásához nem kell sok meló. Ha tényleg rajzolni akarsz megtanulni (és nem másolni), akkor pedig a YouTube rengeteget tud benne segíteni. Kezdhetsz például Draw with Jazzával, de akármit beírsz YouTube, szerintem még magyarul is rengeteg tutorialt fogsz találni. Azt viszont tudnod kell, hogy ha a leggyorsabban akarsz megtanulni rajzolni, akkor az első néhány év borzalmas lesz. Olyan unalmas alap dolgokkal kell kezdened, mint a kockológia, perspektíva, kompozíció stb. Ha ennél szórakoztatóbban, de sokkal hosszabb idő alatt akarsz megtanulni, akkor is vért kell izzadnod, mire jó lesz, amit csinálsz, de akkor a száraz alapok mellé választhatsz egy témát is, ami érdekel (pl. ember rajzolás), és arra menj rá.
2017. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elkötelezettség és rengeteg gyakorlás.ennyi kell. igaz,az alapokat meg kell tanulni,a tanfolyamokban nem vagyok otthon,én középsuliban tanultam,de végülis,pár könyvből,cikkből össze lehet szedni a komplett tudást amit ott kaptam,semmi nagy szám. inkább magamtól tanultam meg a legtöbbet.én inkább a realisztikusabb irányba húzok,nem tudom mi számít neked szépnek,de ez amit linkeltél nem nagy tudomány,szerintem egy kis gyakorlással sokkal jobbra is képes leszel. ha van kérdésed nyugodtan írj privit.
2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!