Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli érettségi tételek?

Írásbeli érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amikor megkaptuk a szóbeli tételeket rákérdeztem az egyik tanáromnál (töri-föci), hogy ezek (közül) a témakörök lesznek az írásbeliben is? Azt mondta, hogy nem, csak a szóbelin, az írásbeli az egész 4 évet fedi le.

Nem akartam még butábbnak tűnni, ezért nem kérdeztem vissza, de lenne még kérdésem, így ide írom ki, hátha valaki, aki már érettségizett, segít nekem.

A kérdésem az volna, hogy most akkor ezt úgy értette a tanárom, hogy az összes, 9.től tanult anyagot fejből tudni kell? Én legalábbis így értelmeztem és teljesen be vagyok pánikolva és rettegek az érettségitől :(

Hogy lehet fejből, kívülről tudni az összes, 9.től tanult "leckét", 2 tantárgyból is?! :(

Nem mondom azt, hogy minden egyes órára készültem folyamatosan, de azért tanultam elég rendesen, 3asnál rosszabb jegyem sosem volt (matekon és kémián kívül), de elképzelhetetlennek tartom, hogy az összes anyagot fogom tudni :(


2017. márc. 2. 15:31
 1/2 anonim válasza:
leszenk tételek, amiket kidolgoztok, úgy sokkal könnyebb lesz. Valószínüsíthető szóbelire valami segédanyagot is kaptok.
2017. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azokat már megkaptuk, ki is dolgoztam őket (nálunk a diákoknak kell, tanári segítség nélkül), de az írásbelin nem csak ezek lesznek. Hanem az összes témakör, ami létezik :(
2017. márc. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!