Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok sajnos...

Kristóf1999701 kérdése:

Nagy bajban vagyok sajnos naplózárás volt a sulinkban es végül 8igazolatlan órám maradt és most fenyeget az iskola hogy kirúgnak és megindítják a gyermekjóléti eljárást egyebként 93igazolt órám van (betegség, kórház miatt) ilyen van?

Figyelt kérdés
milyen ráció van abban hogy kirúgnak vagy eljárást indítanak?Hétfőn megyünk be anyukámmal az igazgatóhoz erről beszélni de addig megköszönnék egy kis tájékoztatást Kristóf vagyok 17 éves,11. osztályba járok válaszokat köszönöm.

#igazolás #iskola #napló #igazgató #kirúgás #gyermekjólétieljárás
2017. márc. 2. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Kristóf! Ezek nagyon komolyan veszik, hogy iskolába kell járni, mert különben sok minden támogatás ugrik. És azt bánja a család is..
2017. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!