Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek egyetlen...

Van itt olyan, akinek egyetlen egy tárgy bukása is 2 év csúszást eredményez? ( Lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy második félévben van egy tárgyam, amire az EGESZ harmadik felevem épül. Emellé jön a tanrendmodositas...Jövőre ezt a második féléves tárgyat szétszedik első és második féléves targgya. Mivel a 3. Félév erre épül, ezért nem tudok tovább menni. Viszont mivel a többi tárgyam megvan , ezért nem lesznek meg a krediteim...Így újra kell jelentkezzek..Viszont a jelentkezési határidő már lejárt, így ezt csak egy ev múlva tudom megcsinálni, és akkor onnantól elölről kezdhetem az egész egyetemet. Volt már mással is ilyen hogy egy 10 kredites tárgyon ennyi minden múlott ?
2017. márc. 3. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég ritka szerintem. De ha ilyen fontos ez a tárgy, akkor menj el korrepetálásra/konzultációra, olvass utána dolgoknak és akkor biztos sikerülni fog (felteszem még nem buktál meg belőle, hiszen még csak március eleje van).
2017. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!