Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia emelt, kémia vagy...

Peace a bohóc kérdése:

Biológia emelt, kémia vagy fizika?

Figyelt kérdés
11.osztályos vagyok,és már egészen biztos vagyok benne, hogy fogorvosira szeretnék menni. Azonban, közgazdasági és kéttanítási nyelvű iskolába járok, ezért itt elég alap szinten folyik-folyt a kémia,fizika illetve a biosz tanítás. Ha esetleg van itt olyan akinek van tapasztalata, mit ajánlana 2. emeltnek? A kémiát vagy a fizikát? Az egyetem oldalán(Semmelweis) megnéztem és nekem az jött le, hogy sokkal több fizikával kapcsolatos tantárgy van mint ami kémiára épül, de a tanáraim azt mondták, hogy a kémia fontosabb. Valaki tudna segíteni? Valamit, hogy itt maradok hatod éven ( 0.-as voltam) és akkor fogom ezt letenni, privát tanárral addigra sikerülne elsajátítani az anyagot?

2017. márc. 9. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, három év alatt fel tudsz készülni rá, és én is a kémiát ajánlom, mert az orvosin a húzós tárgyak a kémián alapszanak, és nehéz felvenni a lépést, ha nincsenek jó alapjaid.
2017. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!