Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor már nincs esélyem?

Akkor már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megnéztem az ideiglenes rangsort annak az iskolának az oldalán ahova én szeretnék menni, de a táblázat azon részén voltam ahol a "Nem" volt kiírva,mármint hogy nem vettek fel, akkor ez már végleges, vagy van még esélyem? És tudom hogy Ideiglenes, vagyis még nem egészen biztos, csak az egyik barátom azt mondta hogy már nem vesznek fel! Szerintetek akkor most mivan? :(

2017. márc. 10. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok reményt ne fűzz hozzá, esetlegesen akkor ha mondjuk csak 2-5 hely választ el a bekerüléstől, mert ez még előfordulhat, hogy sorrend cserék miatt bekerülhetsz.
2017. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kerülhetsz már ilyenkor be
2017. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!