Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » örök lázadó vagyok. Ellógtam...

örök lázadó vagyok. Ellógtam az iskola 3/4 ét. A szüleim nagy munkával juttattak érettségihez, és mondták van még egy esélyem ha most holnap lemegyek felvételuzni, felvsznek ők fizetik a fősulit. Mit tegyek? Rohadtul nincs kedvem.

Figyelt kérdés
voltam ezernyi pszichológusnál, mindenki hatni próbált rám, de tudtam mi a megoldás, nagyban bólogatni közben meg a meséken járt az eszem. annyi hiányzásom volt és igazolatlanom hogy a szüleimet 2x meg is büntették meg szociális munkás is járt ide. sajnos ilyen vagyok. és nem tudok megváltozni félek. mit tegyek? mert nem akarok örökre ilyen lenni mert sajnos elmegy az élet...
2014. jún. 22. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy felvételizhetsz holnap...
2014. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért nem?
2014. jún. 22. 20:56
 3/12 anonim válasza:
81%

Te nem lázadó vagy, hanem egy rakás szerencsétlenség, egy nagy nulla, akiből soha nem lesz semmi.

Szal ne izgulj....

2014. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert a főiskolákra való jelentkezés már februárban lezárult. Manapság már az érettségivel felvételizel egyébként is, kivéve persze néhány spec. helyet, mint a színészképzés.
2014. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
felvetek. alkalmassági. nah.
2014. jún. 22. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Ne menj. Vár a gyár téged is!
2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse végeznéd el, nem járnál, nem tanulnál, kidobott pénz a szüleidtől. Nem a szüleid vágyait kell megvalósítanod. Majd megtalálod a saját utadat, lehet, hogy később majd önszántadból elmész főiskolára. Mindenesetre dolgozz, ne tartasd el magad.
2014. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Most érettségiztél?

Milyen lett?

2014. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Milyen fősulira mennél?

Milyen szakra? OKJ nem lenne jó?

2014. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el minimálbérért dolgozni, majd próbálj fenntartani egy saját albérletet, és ne a szüleid nyakán élj. Na EKKOR fogsz arra rájönni, hogy ezt csúnyán elszúrtad, és nem kellett volna ekkora idiótának lenned...
2014. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!