Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt?

Valaki lefordítaná nekem ezt?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy híres gitárosnak de nem megy annyira még az angol hogy tényleg pontosan megfogalmazzam azt amit szeretnék. Kérhetném valakinek a segítségét? nagyon fontos lenne! illetve majd a válaszát is lefordítani? Előre is köszönöm privátban írjon nekem. :)

2017. márc. 10. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ingyen?
2017. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ingyen? nem értem miért kéne fizetnem egy max 3 perces munkáért.(ha arra gondolsz amire én.)
2017. márc. 10. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy fordítóirodát, hisz úgyse kérnek ennyiért pénzt!
2017. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan dologról van szó, ami szimplán a saját sekélyes igényeidet elégíti ki.

Ha annyira írni akarsz neki, akkor tanulj meg angolul egy alap fokon és írd meg a levelet. A válaszra meg ereszd rá a google fordítót.

2017. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!