Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakra, amire jelentkeztem...

A szakra, amire jelentkeztem első helyen (BGF gazd. Men. ) első helyen 22 emberrel kevesebb jelentkezett idén, mint tavaly. Ez szerintetek mennyire mérvadó? Jelenthet egy kicsi ponthatárcsökkenést vagy, hogy nem fog nagy mértékben nőni?

Figyelt kérdés
Tavaly a ponthatár 388 volt.
2010. máj. 10. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem. Ha engem kérdezel, akkor azért mert 22 emberrel kevesebb jelentkezett, nem fog csökkenni, viszont nagyon sok embertől hallottam, hogy elszúrták a matek érettségit, emiatt lehet valamennyire fog, de erre se vennék mérget. Tegyük hozzá, engem sem fognak felvenni az elszúrt matek miatt, ha nem emelkedik a határ akkor sem! (csak ha csökken, de ebbe nem élem bele magam)
2010. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
off:hol nézted meg?Engem is érdekelne.
2010. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt néztem, hogy ez nem sok ember. A BGF nemzetközi gazdálkodáson tavaly a tavalyelőttihez képest csökkent a ponthatár 9 pontot, és 150 emberrel kevesebb jelentkezett, de a 22 ennek töredéke. Engem sem hiszem, hogy felvesznek, én is elrontottam a matekot és az emelt törit. Csak kíváncsi voltam mások hogy látják, hátha van még valami remény:S.
2010. máj. 10. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
felvi.hu-n néztem meg.
2010. máj. 10. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
köszi
2010. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen sulikat jelöltél még meg? én is gazd. és menedzsmentre jelentkeztem :D
2010. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Remélem sokan elszúrták a matekot azok közül akik első helyen jelölték, jó lenne ha felvennének. Bár kb 15 pontot kéne esnie, ebben meg már nem bízom :(
2010. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
BGF-emberi erőforrások, BGF-nemzetközi gazdálkodás,Debrecen nemzetközi gazd. és gazd. men. ott is. Valószínűleg hasonlóak lesznek a ponthatárok az összes helyen, szóval ha az elsőre nem vesznek fel sztem a többire sem :S:D De azért megadtam az esélyt. Te hova jelentkeztél?
2010. máj. 10. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:

gazd. men. mindenhol

BKF

ZSKF

BME

EKF (Eger)

ezek kicsit gyengébb sulik, de jók, a BME azért nem írtam első helyre mert semmit nem tudtam róla a jelentkezésnél csak annyit hogy Jó suli

2010. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: még megváltoztathatod a sorrendet egyszer, remélem tudod
2010. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!