Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakra, amire jelentkeztem...

A szakra, amire jelentkeztem első helyen (BGF gazd. Men. ) első helyen 22 emberrel kevesebb jelentkezett idén, mint tavaly. Ez szerintetek mennyire mérvadó? Jelenthet egy kicsi ponthatárcsökkenést vagy, hogy nem fog nagy mértékben nőni?

Figyelt kérdés
Tavaly a ponthatár 388 volt.
2010. máj. 10. 18:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is az a problémám, hogy a leggyengébb iskolát, amit megjelöltem, az is olyan hogy neccesen vesznek föl gazd. men-re, ha egyáltalán felvesznek. 4.-ként, mentőövként egy építőmérnöki szakot jelöltem meg, egy ezen a szakon középkategóriás suliban, és úgy néz ki az utolsó két helyemet ki is fogom cserélni, szívesebben tanulnám ezt, mint gazdaságot egy gagyi suliban, ide pedig tuti felvesznek. Már sajnálom, hogy nem jelöltem meg egy jobb iskolában is az építőt (BME-re is felvettek volna szerintem), de hát ez van... Ki tudta hogy így elrontom a matekot :S
2010. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!