Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan éltétek túl az...

Sztepi kérdése:

Ti hogyan éltétek túl az érettségit?

Figyelt kérdés
Mostanában hihetetlenül ingerült vagyok, képes vagyok minden apró dolgon felhúzni magam. Mit tudnék tenni? :D

2017. márc. 14. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom.

Elég nyugodt gyerek vagyok ezért nem nagyon idegeskedtem. Csak az utolsó napokban, mert semmit sem tanultam addig. Amúgy tudom, hogy mindenki ezt mondja, DE az érettségin jófejek a tanárok és aránylag egy alapműveltséggel 80%-ot simán el lehet érni.


Ja igen, ha valakinek kellenek kidolgozott tételek írjon privátot aztán átküldöm ami nekem megmaradt.

(irodalom,nyelvtan,töri,fizika (emelt szinten))

2017. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen és idegesen. De minden elmúlik egyszer, túl leszel rajta, ahogy előtted több millióan.
2017. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
30%
Könnyen... :D Röhögve mentem be, mert tudtam hogy úgy is megbukok matekból meg angolból... Aztán matekból a 3. legjobbat írtam, angolból meg a legjobbat.
2017. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Laci11111111111 válasza:
100%

Mintha ezt a kérdést én tettem volna fel tavaly :D

Én hihetetlenül rástresszeltem a dolgokra és ez az érettségi napján derült ki, hogy mennyire fölösleges volt az egész :D Amikor vége lett mindennek, kiröhögtem az egészet! Ne idegeskedj semmiképpen se, márcsak azért se mert nem tesz jót, a másik meg az, hogy nem nagyon van miért :)

2017. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én nem voltam ideges érettségi előt kb 1-honappal előb elkeztem tanulni rà. És minden okes volt. A teszt is 100% os volt a szòbeli vizsgàm is és a munkadiplomàm is 100% ba jol sikerult.. Szerintem ha tanulsz nem lesz gond.. Csak nyugalom. Üdv 23L
2017. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xxxx18 válasza:
sok sok gumicukor és cocacola...nameg persze tanulás...az írásbeli nem lesz vészes ( de majd ugyis te is látni fogod) a szóbeli viszont ha esetleg izgulos vagy az para...ha pedig leblokkolsz akkor a tanárok és az enök is segít..visszagondolva nem vészes
2017. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Könnyen. :D Komolytalan volt az egész, semmit nem tanultam mégis a matek írásbeli 3-as volt a legrosszabb jegyem, a többi 4, 5...
2017. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam az egésszel, még előtte lévő napokban sem. Aztán elég jól sikerült mindenem... meg is utáltak miatta. Viszont most az egyetemen hihetetlenül stresszelek és ingerült vagyok. Bár csak az érettségi előtt tartanék...
2017. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugatóval. Szociális fóbiával rettegtem a szóbelitől. A magyartól meg különösen féltem, mert sose tudtam oldalakat rizsázni, aztán mégis 96%-os lett. De örülök, hogy soha többé nem kell újracsinálnom.
2017. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha a felsőoktatásban tervezel továbbtanulni majd rájössz, hogy az érettségi egy kalap szar! :D
2017. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!