Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új iskolába megyek, mit...

Új iskolába megyek, mit tanácsoltok, mit tegyek és mit ne?

Figyelt kérdés

Ez már a 4.iskolám,és most 8.-as vagyok.

1.iskolámba 2 évet jártam,de elvitt anyu egy másikba,ahova 3 évet jártam(azért vitt el mert ott dolgozott,és egy jóhírű magániskola volt,és így olcsóbban járhattam oda)csak onnan kirúgták,és aug.29.én nem talált más sulit,mint egy vallásosat,ahova 5.-től jártam egészen mostanáig,csak mivel én nem úgy nőttem fel h minden szombat go templom,nem nagyon tudtam beilleszkedni,és most végleg mind az oszt.társaim mind a tanárok kiutáltak:S

Szal meek egy 4.-be

(Ezt csak azért írtam le h nem azért jártam ennyi suliba mert mindenhonnan kirúgtak.)


2008. okt. 12. 13:41
 1/1 anonim válasza:
ez attól függ hogy milyen suliba mész ha egy normálisba akkor viselked normálisan légy közléken öltözz divatosan és legyél kedves az oszttársaiddal és szerezz minél több barátot!
2009. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!