Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megeri manikurösnek lenni?

Megeri manikurösnek lenni?

Figyelt kérdés
Bocsanat, lehet, hogy teljesen rossz kategoriaba irtam. Nagyon tetszik a manikurös szakma, imadok emberekkel foglalkozni, nagyon szeretem az izleses dolgokat, körmöket. A kerdesem az, hogy hol kellene manikurösnek tanulni es persze megerne-e? Tudna valaki meselni rola?

2017. márc. 17. 06:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetvepl. milyen egy manikurös fizetese? Csak ebböl meg lehet-e elni?
2017. márc. 17. 06:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet ha maszek vagy az biztos es elegendő vendég köröd és visszajáró emberek is vannak. Egy körre minimum 2-3 ezret el szoktak kérni alsó hangon! Mi a jo benne? Ha elegendő tőkéd van hogy otthon erre berendezkedj gondolom vannak spéci szerszámok akkor terhesség es GYES alatt is csinálhatod! Nem azt mondom hogy minden nő ezt vállalja de ha pl páromról lenne szó sokkal jobban preferálnám mintha gyárban dolgozna. Nem utolsó szempont hogy az idegeid se mennek ra. Igazaból ami a gond hogy teljesen maszekban nem tudnád űzni az egészet ugyanis ha nem jelented be magad magánvállalkozónak ezzel akkor a jövőben ne számíts olyan dologra hogy nyugdíj ugyanis ha nincsenek éveid akkor nem fogsz kapni! Tudom ez odébb van de nem árt erre is gondolni! De sajnos itt ilyen rendszer van! Magyarországon ha mar kicsit tobb a pénzed vagy félre tudnál tenni hozzák is az új adó rendeletet vagy megy ki a NAV ellenőrzésre! Mert mi az hogy hétköznapi embernek milliói vannak? Emlekszem mikor vettem a lakásomat hitelre a bankból kivettem az önerő pénzt kb az őr ugy nézett ram mintha bankot raboltam volna!
2017. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megéri. Jó pénzt lehet vele keresni. Ha budapesten tanulnál akkor ezeket a sulikat ajánlom:


A Chrystal nails weboldalain találsz információt

[link]


És a pedisulit javaslom.


[link]


Perfect Nails: www.perfectnails.hu


[link]

2017. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!