Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18éves leszeek nem sokára,...

Kicsi Fiú007 kérdése:

18éves leszeek nem sokára, matematikát nem igazán értem és nem szeretnék megbukni év végén, fel tudom magam menteni alóla? Még soha nem voltam fel mentve. Ez gondot okozhat? HELP ME!

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 06:59
 1/3 anonim válasza:
84%

Mindenképp beszéld meg a matematikatanároddal, hogy Ő mit gondol erről. Hogy valóban kell-e az a felmentés, vagy csak elég lenne egy korrepetálótanár.

Ilyen esetekben, elkell menned egy tesztet írni, és ha úgy látják, methetetlen a dolog, csak akkor mentenek fel.


Csak megjegyzésképp! Nekem sem volt sosem erősségem a matek, volt, hogy félévkor megbuktam belőle, de év végére korrepetáló tanárral mindig sikerült felhúznom 3-ra.


20/L

2017. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a korrepetálást ajánlom én is rossz matekos voltam mert 7.-8.ba nagyon rossz tanárom volt ami miatt pl a geometriát egyáltalán nem értem a mai napig,de középsuliba mindig sikerült 2-3asra a bizim magántanár segítségével.
2017. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy diszkalkuliás, aminek az ilyen késői diagnózisa nagyon ritka, akkor nem fognak felmenteni. Persze, ettől még elmehetsz megnézetni, ha biztosra akarsz menni. Egyébként meg muszáj korrepetálásra járnod, ha most is jársz, akkor válts tanárt, és gyakorolj nagyon sokat egyénileg.
2017. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!