Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfáztam, fülgyulladás és...

Megfáztam, fülgyulladás és torokgyulladás. Jövő héten vizsgám lesz a csapatommal. Be menjek suliba?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, torok és fülgyulladásom van. Nincsen orvosom, ezért a netről és ismerőseimtől gyűjtöm az infókat. Nyomom az ágyat. Beszélni alig bírok és a fülem is lüktet, fáj. Viszont, projekt vizsgám lesz jövő héten. Prezentálnom kell a csapatommal egy témából, amit mi választunk. De, csak a suliban dolgozhatunk rajta és a csapat tagjaim le vannak maradva nélkülem. Egy és fél napja hiányzok a suliból. Be akarok menni a suliba, minnél hamarabb, de félek, hogy akkor rosszabbúlni fog a fül fájás =megfázás. Most okés, de van amikor koncentrálni sem tudok a fájdalmaktól. Mit tegyek?
2017. márc. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj be. Inkább Skypoljatok, így amikor rosszabbul vagy elég csak kikapcsolnod a gépet és nem kell a hazamenéssel időt vesztegetned.
2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,csak az a baj,hogy a csapat tagjaim vissza fogott németek. Mindenből biót vesznek, nem igazán vannak fent internetes oldalakon, skypejük sincsen és lassúak. Powerpointos prezentációra gondoltunk. Minden nap kértem őket,hogy menjónk és csináljuk együtt. Azt mondták oke,csak elötte ebédelnek. Rendben,megvártam őket. Ebéd után meg mindig azt láttam,hogy játszanak. Fogócskáznak és stb. Szóval,kissé még éretlenek. Vagy én vagyok túl érett,nem tudom. A lénye az,hogy egyedül még csk én dolgoztam a powerpointon a témával és aggódok.
2017. márc. 22. 12:17
 3/3 A kérdező kommentje:
menjünk* lényeg* elírtam ><
2017. márc. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!