Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni. Érettségizz...

Nem tudok dönteni. Érettségizzek vagy ne? (19/L)

Figyelt kérdés

13.-os vagyok, idén végzek a szakmámmal. Szerintetek érettségizzek (+2 év) vagy ne? Szeretnénk már összeköltözni a párommal de messze lakik és ha oda költözök akkor nehéz lenne a bejárás. (Kb. 100 km-re van tőlem) Most akkor mi legyen? Vagy menjek kollégiumba?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 23. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érettségizz le, ez nem kérdés. Amúgy érettségizhetsz estin is, ott nem kell minden nap bejárni, dolgozhatsz mellette így össze is költözhettek.
2017. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Melyik bolygorol pottyantal ide, hogy ez meg kerdes? Az erettsegi az alapnak is kb. az alapja.
2017. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan suli ahol csak nappalin tehetem le.
2017. márc. 23. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezen kívül van ezer meg 1 másik iskola ahol leteheted estin is. Gondolom ott is van ahova költözni akartok, ne ragadj meg egy iskolánál.
2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor menj olyan suliba, ahol van esti képzés vagy távoktatás is. De ha itt akarsz maradni, és nappali letenni, akkor szépen maradsz, ahol vagy és megcsinálod! Két év igazén nem nagy idő!
2017. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom. Érettségi az olyan alap, mint, az hogy tudsz magyarul, ez nem kérdés.
2017. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is az erettsegi sokkal fontosabb. Most gondolom a srac is rud varni egy kicsit. Meg ha nem akarod otthagyni az iskolat akar magantanulo is lehetsz
2017. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igen ha: munka mellett letudod tenni, vagy továbbtanulási terveid vannak.

Ne ha csak ezért maradsz otthon 3 évig, vagy semmilyen célod nincs vele.

2017. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
így félév után úgy döntöttem, hogy leérettségizek. köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2017. szept. 11. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Majd írj, hogy hogy sikerült!
2017. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!