Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tőletek mit kérdeztek a...

Tőletek mit kérdeztek a szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Anyumat kérdeztem és azt mondta hogy az tájékozottságodra kérdeznek rá. Pl. egyik nyolcadikos csajtól a suliban azt kérdezték hogy mi az a pulyka. Várom válaszaitokat!

2017. márc. 25. 07:35
 1/2 anonim válasza:

Én két helyen voltam

Az egyiken magunkról, mit szeretünk csinálni, milyen házimunkát végzünk, vallásunk(mert vallásos iskola), álagunk, ilyesmik

A másikra pedig 10 tételt krllett mrgtanulni, ilyen Noé története, Nagypéntek, ilyesmik

Van, akinek mondták, hogy melyiket mondja el, nekem pl.azt mondták, hogy látszik rajtam, hogy izgulok, hogy melyiket fogják mondani, úgyhogx válasszak egyet

Azt elmondtam, tettek fel még kérdéseket, hogy mi a hobbym, mi szeretnék lenni, ha nagy leszek

2017. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én angolból voltam a legtöbb helyen ,de ahol magyarból ,mármint csak ilyen elbeszélgetésen voltam ott magamról kellett beszélni család,suli,mit sportolok meg volt egy egyszerű kérdés fizikával,biosszal kapcsolatban ,de a lényeg igazából az ,hogy tudjál beszélni folyamatosan lássák rajtad hogy értelmes vagy de biztos menni fog:)
2017. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!