Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika és fizika érettségi...

Matematika és fizika érettségire könyvek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok olyan könyveket ajánlani, amiben elég részletesen taglalva van minden?

Olyan könyvek érdekelnének elsősorban, amik egyetemi évekre is jól jöhetnek, de az emelt érettségire is fel lehet velük készülni.


A tematikus haladás nem annyira lényeges, de olyan könyvcímeket is várnék, ami kifejezetten érettségire készít fel, mivel önállóan tanulok (Később egy magántanárt is fogadnék, az egész anyag ismételéséhez).


Illetve feladatgyűjteményt.

Fizikára az ötösöm lesz fizikából-t gondoltam.


Köszi!



2017. márc. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizikából ez a könyv nem konkrétan érettségire készít fel, de én nagyon szerettem, jól magyaráz:

[link]

2017. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oda tudom neked adni a studium generale matematika emelt felkészítő könyvét. ha kell, vedd fel üzeneten keresztül velem a kapcsolatot.
2017. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit én ajánlok:

Csinald végig az eddigi feladatsorokat + nézd meg hozzá a megoldókulcsot.

2017. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!